Виберіть країну або регіон.

Close
Увійти Реєструйся Електронна пошта:[email protected]
0 Item(s)

FTLX3612M334

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Зображення може бути поданням. Див. Специфікації для деталей продукту.

огляд товару

Номер частини: FTLX3612M334
Виробник / марка: Finisar Corporation
Опис продукту TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Технічні таблиці: FTLX3612M334.pdf
Статус RoHs Без свинцю / RoHS відповідність
Стан запасу 6773 pcs stock
Корабель від Гонконг
Шлях відвантаження DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6773 pcs
Запит запиту
Будь ласка, заповніть всі необхідні поля з вашою контактною інформацією. Натисніть " SUBMIT RFQ " ми зв'яжемося з вами найближчим часом по електронній пошті. Або напишіть нам:[email protected]
  • Планова ціна:
  • Кол:

Будь ласка, повідомте нам свою цільову ціну, якщо кількість перевищує показники.

  • Номер частини
  • Назва компанії
  • Контактна Особа
  • Електронна пошта
  • повідомлення

Технічні характеристики FTLX3612M334

Номер частини FTLX3612M334 Виробник Finisar Corporation
Опис TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 6773 pcs Інформаційний лист FTLX3612M334.pdf
Довжина хвилі 1550nm Напруга - Постачання 3.3V, 5V
Серія - Інші імена 1121750
Тип монтажу Pluggable, XFP Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant Детальний опис Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1550nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Швидкість передачі даних 9.95 ~ 11.3Gbps Тип роз'єму LC Duplex
Програми Fibre Channel Links

Відвантаження

★ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД DHL / FEDEX / UPS, КОЛЬКИ ЗАМОВЛЕННЯ НАДАЮТЬ ЗА 1000 USD.
(ТІЛЬКИ ДЛЯ інтегрованих схем, захист ланцюга, RF / IF і RFID, оптоелектроніка, датчики, перетворювачі, трансформатори, ізолятори, перемикачі, реле)

FEDEX www.FedEx.com Від $ 35.00 основна вартість доставки залежить від зони та країни.
DHL www.DHL.com Від $ 35.00 основна вартість доставки залежить від зони та країни.
UPS www.UPS.com Від $ 35.00 основна вартість доставки залежить від зони та країни.
ТНТ www.TNT.com Від $ 35.00 основна вартість доставки залежить від зони та країни.

★ Час доставки буде потрібно 2-4 днів для більшості країн по всьому світу DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникли питання щодо вантажу. Напишіть нам [email protected]
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНТІЯ ПІСЛЯ ПРОДАЖУ

  1. Кожен продукт від Infinite-Electronics.hk був наданий гарантійний термін 1 рік. У цей період ми могли б надати безкоштовне технічне обслуговування, якщо є які-небудь проблеми з нашою продукцією.
  2. Якщо ви знайдете проблеми з якістю наших продуктів після їх отримання, ви можете протестувати їх і подати заявку на безумовне відшкодування, якщо це буде доведено.
  3. Якщо продукція є дефектною або вони не працюють, ви можете повернутися до нас протягом 1 року, всі транспортні та митні витрати на товари покладаються на нас.

Пов'язані теги

Супутні товари

FTLX3612M333
FTLX3612M333
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 6232 pcs
Завантажити: FTLX3612M333.pdf
RFQ
FTLX3612M328
FTLX3612M328
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 3187 pcs
Завантажити: FTLX3612M328.pdf
RFQ
FTLX3612M335
FTLX3612M335
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH35
В наявності: 5181 pcs
Завантажити: FTLX3612M335.pdf
RFQ
FTLX3612M340
FTLX3612M340
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 4648 pcs
Завантажити: FTLX3612M340.pdf
RFQ
FTLX3612M329
FTLX3612M329
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 5723 pcs
Завантажити: FTLX3612M329.pdf
RFQ
FTLX3612M337
FTLX3612M337
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 3189 pcs
Завантажити: FTLX3612M337.pdf
RFQ
FTLX3612M332
FTLX3612M332
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 3783 pcs
Завантажити: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTLX3612M338
FTLX3612M338
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 6718 pcs
Завантажити: FTLX3612M338.pdf
RFQ
FTLX3612M331
FTLX3612M331
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 4494 pcs
Завантажити: FTLX3612M331.pdf
RFQ
FTLX3612M336
FTLX3612M336
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH36
В наявності: 6024 pcs
Завантажити: FTLX3612M336.pdf
RFQ
FTLX3612M330
FTLX3612M330
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 6242 pcs
Завантажити: FTLX3612M330.pdf
RFQ
FTLX3612M339
FTLX3612M339
Виробники: Finisar Corporation
Опис: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наявності: 4313 pcs
Завантажити: FTLX3612M339.pdf
RFQ

Новини галузі

Rohm додає 10 автомобільних трансмісій SiC
"Впровадження серії SCT3xxxxxHR дозволяє Rohm запропонувати н...
ON додає до SiC MOSFETs
ON Semiconductor представив два SiC MOSFETs, спрямованих на електро...
АТЕС: TI вважає, що з ладу зчитується чіп ac-dc з 15-мегабайтним режимом очікування
"Цей пристрій досягає найкращого балансу між високою е...
Рекламний зміст: SIGLENT Аналізатор спектра SVA1015X
Аналізатор спектра SIGLENT SVA1015X є дуже потужним і гнучким ...
Виробництво напівфабрикатів для виробництва напівфабрикатів очікується на 14% в цьому році і зросте на 27% у наступному році
Спровокований уповільненням у секторі пам'яті, криза 20...
Power Stamp Alliance скорочує необхідність для центрального процесора для моніторингу блоків живлення і додає довідковий дизайн
Альянс (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex і STMicroelectronics) ств...
APEC: потужність SiC і поліпшені хмарні засоби
Можливості пошуку були покращені, і є меню карусельног...
Dengrove додає компактні DC / DC перетворювачі, які заощаджують простір від Recom
Вони призначені для додатків, які вимагають високої щі...
Перший військово-кваліфікований процесор Arm для додатків hi-rel
LS1046A є частиною 64-розрядного портфоліо NXP Arm Layerscape, з чот...